ГоловнаНовиниБучанські боксери — призери відкритої першості Київського обласного спортивного коледжу

Бучанські боксери — призери відкритої першості Київського обласного спортивного коледжу

В Броварах відбулася відкрита першість КЗ «Київський обласний спортивний фаховий коледж» з боксу серед юнаків та дівчат 2012–2013 років народження.
Протягом чотирьох днів спортсмени демонстрували характер, технічну підготовку та волю до перемоги у напружених поєдинках.

Бучанську громаду на турнірі представили дев’ять вихованців Бучанської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Юрія Мороза. За результатами турніру Ігор Якубенко та Іван Вербицький здобули право представляти громаду на Чемпіонаті України.

 1 місце:
Серафим Павлов (60 кг), Ігор Якубенко (48 кг), Іван Вербицький (90 кг);
2 місце:
Олександр Чекмак (66 кг);
3 місце:
Артем Божкевич (52 кг), Олексій Довбиш (63 кг), Олександр Артюх (90 кг).

Успішний виступ бучанських боксерів став результатом системної підготовки, наполегливих тренувань та командної роботи. Вітаємо спортсменів і тренера з гідними результатами та бажаємо нових перемог на всеукраїнському рівні!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ НОВИН