ГоловнаНовиниБучанські спортсмени стали призерами турніру з важкої атлетики

Бучанські спортсмени стали призерами турніру з важкої атлетики

Вихованці секції важкої атлетики Бучанської ДЮСШ успішно виступили на турнірі «AVC WEIGHTLIFTING», який відбувся у Хмельницькому. Бучанські спортсмени вибороли дев’ять медалей різного ґатунку, продемонструвавши високий рівень підготовки та спортивний характер.

Турнір був присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту України з важкої атлетики та захисника України Олександра Пелешенка.
Результати спортсменів:
1 місце: Олександр Соломірський, Вероніка Донець, Вадим Безверхий
2 місце: Богдан Кокта, Андрій Сипченко, Дарина Ходаківська, Роман Жаворонок
3 місце: Єгор Ткаченко, Дмитро Кононенко
Підготувала спортсменів майстриня спорту України міжнародного класу, тренерка Дарина Гончарова.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ НОВИН